21:26

You need to know

You need to know


Zdecydowanie nie jestem osobą, która powinna dawać ludziom rady na wszystkie problemy tego świata (ale w sumie czy jest w ogóle taka osoba?) ale tak sobie pomyślałam, że podzielę się z wami małą listą rzeczy, o której ludzie często zapominają, a powinni wiedzieć i może ona pomoże wam w jakiś mały/większy sposób nie czuć się winnymi w pewnych sytuacjach.


1. Posiadanie złego humoru bez żadnego większego powodu nie jest niczym zły, zdarza się każdemu, czasem po prostu trzeba sobie popłakać,wykrzyczeć wszytko co myślimy lub po prostu siedzieć i patrzeć w jeden punkt i naprawdę jest to totalnie normalne i nie powinniście czuć się dziwnie z tego powodu no chyba, że zdarza się to codziennie, ale to już inna bajka. 

2. Nie każdy kogo poznacie będzie was lubił/uwielbiał/kochał. Ludzie są różni, mają róże charaktery i nie da się dogodzić swoim zachowaniem każdemu. To jest normalne, że kiedyś poznamy kogoś kto po prostu nas nie polubi i nie ma w tym nic złego, to nie znaczy, że z wami jest coś nie tak i macie się od razu zmieniać. Wy też możecie kogoś nie lubić, ale nie musicie się zmuszać żeby polubić tą osobę, to się zdarza, takie życie. 

3. To, że zrobimy sobie wolny dzień gdzie tylko leżymy, jemy, oglądamy telewizje i jemy i leżymy i leżymy.... To też się zdarza i jest normalne, każdy potrzebuje czasem przerwy by odpocząć właśnie w taki leniwy sposób i to jest normalne gdy opuścimy jeden dzień w szkole albo przełożymy coś na inny dzień by trochę poleniuchować - tylko lepiej nie róbcie tego codziennie (taka rada)

4. Rozpieszczaj się, tak wiem może brzmieć dość dziwnie, ale to też jest ważne. Jak macie ochotę na lody zjedzcie lody, jak macie ochotę na pączka o 1 w nocy to się zdarza nie musicie sobie odmawiać, jeden pączek w końcu nikomu nie zaszkodzi. Chcecie zjeść fast food, okay w końcu każdemu się należy coś od życia nawet gdy jest totalnie nie zdrowe, ale to, że raz na jakiś czas coś takiego zjecie nie sprawi, że przytyjecie tysiąc kilo i zamienicie się w chodzącą kulkę. 

5. Jedna z chyba najważniejszych rzeczy opinia innych nie świadczy o tym kim jesteś. Dla każdego tak naprawdę możesz być kimś innym, mogą traktować cie jak wariata i totalnego dziwaka i to jest normalne jak pisałam wyżej nie dogodzi się każdemu i wszyscy mają prawo do swojej własnej opinii, ale ona tak naprawdę nie wiele mówi o tym kim tak naprawdę jesteśmy w końcu my też mamy opinie na czyjś temat, które za pewne nie do końca są prawdziwe, ale to nie znaczy, że ta osoba taka jest naprawdę może poznaliśmy ją od złej strony. Zdarza się. 

6. Złamane serce to coś co zdarzy się najprawdopodobniej każdemu. Cały czas poznajemy nowych ludzi i czasem się zakochujemy i wychodzi z tego totalna masakra, potem poznajemy kolejną osobę która kompletnie zmienia nasze życie i zapominamy o naszym wcześniejszym złamanym sercu i godzinach mówienia, że życie jest bez sensu. To normalne ludzie przychodzą i odchodzą czasami pozostają po nich złamane serca, ale to nie koniec świata, w końcu znajdzie się ta dobra osoba, nie ma co się załamywać. 

 
Jacket: P&B
Blouse: H&M
Leggins: New yorker
shoes: Nike

To tyle z moich rad nie rad, zdecydowanie znalazłoby się ich więcej i może niedługo zrobię coś podobnego jeśli wam się spodobało, piszcie na dole! No i dajcie znać czy się z czymś zgadzacie!

Copyright © 2016 Vanillia , Blogger